Vi på sportkontoret

Kontakta oss gärna på sportkontoret via fotboll@vasterassk.se

Vi är just nu inne i en omorganisation, där alla funktioner inte är tillsatta än. Mailadressen ovan fungerar alltid. Är det viktigt att komma i kontakt med någon i ledande funktion går det att maila vår ordförande Anna Sjödin. 

Läs mer om vår integritetspolicy här >>>

 

Koordinator Service
Fabian Tapia Rosales
073-9199401

fabian.tapia@vasterassk.se
Biljett@vasterassk.se

Koordinator Logisitik
Mikael Södergran
072-3155889
mikael.sodergran@vasterassk.se

Akademichef (13-19 år)
Herman Ottosson
070-812 08 16
herman.ottosson@vasterassk.se

Koordinator Ungdom (10-12 år)
Alexander Rubin
073-9993372
alexander.rubin@vasterassk.se

Koordinator Ungdom (5-9 år)
Oscar Norrby
073-0378800
oscar.norrby@vasterassk.se

Flickakademi
Joel Bäckström
076-0148828
joel.backstrom@vasterassk.se

Värdegrundsansvarig
Carl-Fredrik Zetterman
070-1456251
Carl-fredrik@timekiller.net