Vi på sportkontoret

Kontakta oss gärna på sportkontoret via fotboll@vasterassk.se

Vill du nå en specifik person hittar du kontaktuppgifterna nedan.

Läs mer om vår integritetspolicy här >>>

Klubbchef
Andreas Dayan
076-1995526
andreas.dayan@vasterassk.se

Sportchef
Robin Blommé
070-4794347
robin.blomme@vasterassk.se

Koordinator A-lag
Mikael Södergran
072-3155889
Mikael.sodergran@vasterassk.se

Ekonomi
Georg Zandstra
georg.zandstra@vasterassk.se​

Kansli / Biljettansvarig
Fabian Tapia
073-9199401
Biljett@vasterassk.se

Kommunikationsansvarig
Hampus Lundskog
073-6874843
hampus.lundskog@vasterassk.se

Akademichef
Herman Ottosson
070-812 08 16
herman.ottosson@vasterassk.se

Ungdom
Alexander Rubin
073-9993372
alexander.rubin@vasterassk.se

Oscar Norrby
073-0378800
oscar.norrby@vasterassk.se

Värdegrundsansvarig
Annika Enberg
070-9533557