Vi på sportkontoret

Kontakta oss gärna på sportkontoret via fotboll@vasterassk.se

Vill du nå en specifik person hittar du kontaktuppgifterna nedan.

Läs mer om vår integritetspolicy här >>>

Klubbchef
Andreas Dayan
076-1995526
andreas.dayan@vasterassk.se

Sportchef
Robin Blommé
robin.blomme@vasterassk.se

Koordinator A-lag
Mikael Södergran
072-3155889
mikael.sodergran@vasterassk.se

Ekonomi
Georg Zandstra
georg.zandstra@vasterassk.se​

Biljettansvarig / Evenemang
Fabian Tapia Rosales
073-9199401

fabian.tapia@vasterassk.se
Biljett@vasterassk.se

Kommunikationsansvarig
Hampus Lundskog
073-6874843
hampus.lundskog@vasterassk.se

Säljare
Lennart Fallbrink
073-5724154
lennart.fallbrink@vasterassk.se

Säljare
Johan Svensson
073-5200964
johan.svensson@vasterassk.se

Akademichef
Herman Ottosson
070-812 08 16
herman.ottosson@vasterassk.se

Ungdom
Alexander Rubin
073-9993372
alexander.rubin@vasterassk.se

Ungdom
Oscar Norrby
073-0378800
oscar.norrby@vasterassk.se

Ungdom
Joel Bäckström
076-0148828
joel.backstrom@vasterassk.se

Värdegrundsansvarig
Annika Enberg
070-9533557