VSK x Klara Städ

VSK Fotboll är glada över att Klara Städ förlänger sitt partnerskap med föreningen och fortsätter som Bronspartner.

Klara Städ är ett serviceföretag som erbjuder professionella städtjänster till både företag och privatpersoner. Med fokus på kvalitet, noggrannhet och pålitlighet hjälper de sina kunder med allt från kontorsstädning och företagsstädning till flyttstädning och andra specialiserade städtjänster. Genom ett starkt kundfokus och lokal närvaro har Klara Städ byggt upp långsiktiga relationer med sina kunder i regionen.

Genom förlängningen fortsätter Klara Städ att vara en del av det grönvita nätverket och bidra till utvecklingen av VSK Fotboll.

Andreas Dayan, VD på Klara Städ, säger:

”Det känns kul att fortsätta samt utöka samarbetet med VSK fotboll nu med ännu en allsvensk säsong stundande. Ska bli riktigt kul att följa laget under året. Heja Grönvitt!”

En Bronspartner är en partner som har ett avtal med VSK Fotboll värt mellan 100 000–300 000 kronor.

Post count: 4
Array ( [0] => 14 ) 1

Matchreferat – Häcken borta

Inför Häcken borta

Matchdagen är vår

Biljetterna släppta till hemmapremiären mot IK Oddevold!