Kontakt | VSK Fotboll

Vi på kansliet

Kontakta oss gärna på kansliet via fotboll@vasterassk.se

Vill du nå en specifik person hittar du kontaktuppgifterna nedan.

Läs mer om vår integritetspolicy här >>>

Sportsligt ansvarig styrelse
Ado Sadzak
sport.fotboll@vasterassk.se

Ungdom
Martin Falk
ungdom@vasterassk.se

Värdegrundsarbete
Annika Enberg
070-9533557

Marknad
Henrik Lundgren
henrik.lundgren@vasterassk.se

Marknad
Andreas Westman
andreas.westman@vasterassk.se

Marknad
Anders Ek
anders.ek@vasterassk.se

Marknad
Fredrik Blomqvist
fredrik.blomqvist@vasterassk.se

Marknad
Jens Ottosson
jens.ottosson@vasterassk.se

Schysst Framtid
Stefan Lillis Jonsson
stefan.jonsson@vasterassk.se

Martin Falk
martin.falk@vasterassk.se

Joel Engström
joel.engstrom@vasterassk.se

Kansliansvarig
Georg Zandstra
georg.zandstra@vasterassk.se​

Biljetter
Agneta Eriksson
agneta.eriksson@vasterassk.se

Redovisning och löner
Åke Hedvall
akehedvall@gmail.com

Webb- och kommunikation
Dan Kiwii Persson
dan.persson@vasterassk.se