Vi på kansliet

Kontakta oss gärna på kansliet via fotboll@vasterassk.se

Vill du nå en specifik person hittar du kontaktuppgifterna nedan.

Klubbchef
Michael Campese
michael.campese@vasterassk.se

Sportsligt
Peter Lundkqvist, Ado Sadzak
sport.fotboll@vasterassk.se

Administratör
Georg Zandstra
georg.zandstra@vasterassk.se​

Marknad
Andreas Westman
andreas.westman@vasterassk.se

Marknad
Henrik Lundgren
henke.lundgren@vasterassk.se

Marknad
Jens Ottosson
jens.ottosson@vasterassk.se

Arrangemang
Annika Nehrer
annika.nehrer@vasterassk.se

Schysst Framtid
Stefan Lillis Jonsson
stefan.jonsson@vasterassk.se

Webb- och kommunikation
Dan Kiwii Persson
dan.persson@vasterassk.se